horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka

Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Za parę dni odbędzie się długa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Nadchodzi czas, by zacząć pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. Niedobrym omenem może okazać się element biżuterii w torbie starego człowieka. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to świetny moment na takowe postanowienia. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Wodnikowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka