horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka

Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie czwartek.

Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Już niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi.

W sobotę rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym dniu. W przyszłym tygodniu czeka Cię fizyczna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Zmiana położenia Wenus w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Skończ roztrząsać przeszłość, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o koneksje, bo niebawem mogą być pomocne. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Masz nikłą szansę znaleźć istotny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. Staraj się pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu działają efektywnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły zarobkowe. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 89. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 2. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka