horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Przyszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom celów. Masz teraz możliwość podreperować nie tylko swoje wnętrze, ale także układy z rodziną.

O ile myślisz o stałym związku, to teraz jest na to wspaniały czas na takowe działania. W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany o tej porze. W bieżącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na sport.

Wenus, który przeważnie dostarcza szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna zapowiadanych roszad. W zbliżającym się okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Wodnika narodzą się świeże idee zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na tego typu działania. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły finansowe. Sobota to dobry termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Wodnika to zaczątek unikalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom zamiarów. Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w najbliższym czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka