horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka

W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę.

Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. O ile marzysz o nowej pracy, to teraz jest to świetny etap na tego typu działania. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na dobre i na złe.

Za parę dni przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia przyjaciół jest właściwa. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od znajomych pomocy. Nadchodzący czas w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Ten tydzień dla Wodnika to zaczątek nowego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 17. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z przyjaciółmi. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka