horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że zrealizowanie planów może okazać się mocno opóźnione.

Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem dawno oczekiwanych zmian. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Wodnik doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Masz sporą szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twój własny świat. Nadszedł dzień, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W środę nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Wodnikowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. O Wodniku, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka