horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze.

Masz sporą szansę odnaleźć ważny, brakujący element do pięknej mandali którą jest twój własny świat. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom planów. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Oczekuje na Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Sobota to dobry okres do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Tydzień w firmie Wodnika, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Wodnika wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnik ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Zakończ roztrząsać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być użyteczne. Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na pomidory, one mogą zabrać Ci dużo mocy. O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 51. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 1. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

stopka