horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Merkury w kombinacji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Nadszedł dzień, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być przydatne. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno piątek.

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swojecele. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale też relacje z bliskimi.

Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Masz sporą szansę odszukać istotny, brakujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ten tydzień dla Wodnika to start unikalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. Tydzień w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, lepiej udaj się na szybką wędrówkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ...
więcej i więcej »

stopka