horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Uważaj by pić umiarkowane ilości alkoholu, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu oddziaływują efektywnie na Twoją aurę.

Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Znajoma kobieta w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić znajomości odmów tej osobie. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną przechadzkę w góry.

Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już wkrótce da o sobie znać negatywnym wpływem. Nadchodzi okres, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii.

Wodnik ma w tym tygodniu obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoja praca. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również znajomości z rodziną. Wydarzenia będą działy się w łagodnym czasie, jakby od lat na to czekały. O ile fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to genialny etap na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz także relacje z rodziną. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Choćby ostatnio trapiły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów okaże się bardzo przyspieszone. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka