horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz doświadczeń.

Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się świeże idee zarobkowe.

Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Przyszedł okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Dla Wodnika ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Wenus pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Zmiana położenia Plutona w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym modyfikacjom zamiarów. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów tej osobie. Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne działanie na siebie planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Tydzień sprzyja robieniu porządków i małym modyfikacjom planów. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

stopka