horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana

Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyszedł czas, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas.

Najbliższy czas w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Wodnika bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. Egzaltacja Merkurego w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Słońce ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie zamiarów będzie mocno opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka