horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana

Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. Wodnikowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

W weekend spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Masz pewną nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twój własny świat. Wiele znaczącym omenem może okazać się zagubiony przedmiot w torbie przyjaciółki.

Księżyc pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Wodnikowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły finansowe. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jeżeli marzysz o stałym związku, to jest to wspaniały moment na takie działania. ...
więcej i więcej »

stopka