horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana

Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Zakończ wspominać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o koneksje, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne.

W tym tygodniu naucz się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. We wtorek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć swojecele.

W przyszłym tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Znajoma kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą zabrać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Wodnikowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. O Wodniku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka