horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Barana

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Wodnik poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. We wtorek wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Ważna persona w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej więzi pomóż jej.

Wodnikowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Wspólne działanie na Wodnika planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Wodnikowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

stopka