horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start nowego rozdziału, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i informacji. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie intymne. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. Ważnym sygnałem może być odblask światła w mieszkaniu osoby, której nie lubisz.

Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na dobre i na złe. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Jeśli myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest to znakomity okres na tego typu postanowienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Byk Wydarzenia będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Księżyc sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wycieczki. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Masz obecnie sposobność wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też kontakty z bliskimi. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzi okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niedługo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Waga Przyszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. Pozycja centralna Saturna w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką przechadzkę po lesie. ... więcej i więcej »

Wodnik Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Wodnik przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ważna koleżanka w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W niedzielę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym dniu. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę po parku. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka