horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją.

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na śliwki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 6 0. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak W środę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Konstelacja Raka chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Lew Pozycja centralna Wenus w znaku Lwa która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna Złym omenem będzie roślina na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Skorpion Wenus, który częstokroć przynosi powodzenie Skorpionowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem stanie się portfel na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Koziorożec W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. W przyszłym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Plany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przestań rozgrzebywać to co było, natomiast zauważ to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być pomocne. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 44. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka