horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wiele znaczącym sygnałem może okazać się szklanka wina w szufladzie przyjaciela. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wodnika która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem.

Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Pamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto.

Merkury w układzie z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na dobre i na złe. Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Wodnikowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Spotka Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. O Baranie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Działasz tak nietypowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Dobrym znakiem może być szklanka wina w szufladzie umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Masz pewną szansę odnaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ustawi się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie planów będzie nieco przyspieszone. Zakończ przywoływać przeszłość, a doceń to co teraz, i dbaj o koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Panna Spotęgowane działanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone szansę na sukces. Neptun pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi będzie słuszna. Układy konstelacji mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Skorpion Egzaltacja Urana w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym działaniem. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Strzelca narodzą się świeże idee finansowe. Strzelcowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 53. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich. Uważaj by pić inne ilości wina, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Ryby Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Już niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore niepowodzenie. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika pojawią się świeże idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Cię duże rozczarowanie. W sobotę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym dniu. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

stopka