horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły finansowe. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że spełnienie postanowień będzie bardzo przyspieszone. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych.

Ważna kobieta w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Finansowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Uważaj by pić nieco mniej piwa, pamiętaj że, płyny czasami wpływają efektywnie na Twoje przepływy energetyczne. Masz minimalną szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Byk Nadszedł okres, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W niedzielę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Rak Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 67. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Lew Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Jeżeli ostatnio trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia. Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zakończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Skorpion W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. nadchodzącym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz minimalną nadzieję zobaczyć istotny, poszukiwany element do ciekawej mandali którą jest twoja praca. Niedługo zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże. Ten tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Jeżeli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Saturn w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka