horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie postanowień będzie bardzo ułatwione. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi będzie nieprawdziwa. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 26.

Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim układzie z Wenus co wpłynie na sprawy intymne. Merkury w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Masz sporą szansę odnaleźć pewien, poszukiwany element do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. ... więcej i więcej »

Byk Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować emocje. Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Rak Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno piątek. ... więcej i więcej »

Lew Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Plany będą działy się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. ... więcej i więcej »

Panna Niedobrym omenem stanie się szklany przedmiot w kieszeni osoby, którą lubisz. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Waga Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Za parę dni odbędzie się umysłowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie słuszna. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć należy odrzucić uczucia. Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend postaraj się rozsądnie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Wodnik Układy konstelacji oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę w góry. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Możesz spodziewać się trudnej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie opóźnione. Masz sporą szansę zobaczyć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Jeżeli ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Masz małą szansę odszukać jeden, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

stopka