horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Staraj się pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Wiarygodna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi pomóż tej osobie. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje.

W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną z dawna zapowiadanych zmian.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spodziewaj się niemiłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdy pokazują, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Egzaltacja Plutona w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W sobotę w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten dzień. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także układy z bliskimi. W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Panna Oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Panna ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdy pokazują, że Wadze w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. O ile myślisz o własnej firmie, to jest to świetny czas na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o znajomości, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Pewna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Jeśli sami się szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Wenus, który często dostarcza pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Oczekuj niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ważna koleżanka w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka