horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii.

Nadszedł okres, by zacząć pokazywać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na długie lata.

Przyszły tydzień dla Wodnika to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Materialnie najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Wodnik ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu.

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom celów. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Marsa że zrealizowanie planów będzie mocno ułatwione. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Zaprzestań wspominać przeszłość, a doceń teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo niedługo mogą być użyteczne. Zmiana położenia Urana w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już wkrótce da o sobie znać mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Gwiazdozbiór Wodnika ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start nowego rozdziału, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i informacji. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka