horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Gwiazdozbiór Wodnika ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Możesz spodziewać się towarzyskiej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz niepowtarzalną perspektywę podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale również układy z przyjaciółmi. Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata.

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością środa. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę po parku. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się odrzucić emocje. Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Byk Niebawem odbędzie się fizyczna wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się bardzo ułatwione. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Strzelec Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno środa. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Strzelca narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Egzaltacja Saturna w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już wkrótce da o sobie znać pozytywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby niedawno trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Masz nikłą szansę zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wodnika nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany element do ciekawej mozaiki którą jest twoja praca. Wodnikowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od innych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka