horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Słońce ułoży się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się bardzo ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą zabrać Ci dużo mocy.

Wodnikowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Egzaltacja Urana w znaku Wodnika która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. Najbliższy czas w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Wodnik ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Przestań roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać. Uważaj by pić choćby minimalne ilości piwa, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają znacząco na Twój organizm.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Baranowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. We wtorek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to początek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym sygnałem okaże się stara książka w ręku członka rodziny. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Panna Pannie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Waga Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na mandarynki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Wspólne działanie na siebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Przyszły tydzień dla Strzelca to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeśli myślisz o własnej firmie, to jest na to wspaniały okres na wiążące wyzwania. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Pij rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Ryby W środę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten dzień. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Możesz spodziewać się zawodowej wizyty znajomego z innego miasta. Zmiana położenia Urana w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Za parę dni odbędzie się krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób jest słuszna. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

stopka