horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej idź na szybką przechadzkę po lesie. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces.

Staraj się pić umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje ciało. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Ważna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Wkrótce będzie miała miejsce długa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce ułoży się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się bardzo ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka