horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Saturn pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Gwiazdy pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Ważna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek.

Spodziewaj się niemiłej wizyty znajomego z innego miasta. Przyszły tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy i informacji. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na ananasy, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przesiadywać w domu. W myślach Byka narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Nie oczekuj miłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Egzaltacja Jowisza w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. W czwartek wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Strzelec W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W czwartek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Ważnym sygnałem może okazać się pęk kluczy na stole u umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz minimalną szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoja rodzina. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Ryby Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny etap na wiążące postanowienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to zaczątek unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz minimalną nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja rodzina. Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka