horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twój organizm.

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 99. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością piątek. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Marsem co wpłynie na życie zawodowe.

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Merkury w zestawieniu z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Wodnika narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Byk Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 25. Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań przywoływać dawne dzieje, a zauważ teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Niedobrym omenem stanie się element biżuterii w samochodzie znajomego. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Wadze szczególnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Koziorożec Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Egzaltacja Urana w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Wzajemne oddziaływanie na Wodnika planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz minimalną nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja rodzina. Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Cię duże rozczarowanie. W sobotę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym dniu. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka