horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Układy konstelacji oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Gwiazdozbiór Wodnika ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika narodzą się świeże koncepcje finansowe. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie.

O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Wspólne wpływanie na Wodnika planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który często przynosi powodzenie Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Uważaj by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz minimalną szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiele znaczącym sygnałem może okazać się szklanka wina w szufladzie przyjaciela. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wodnika która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka