horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Masz minimalną szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku.

Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Niedługo przydarzy Ci się krótka wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest fałszywa.

Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie ułatwione. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Zakończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Rak Zmiana położenia Marsa w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. W bieżącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. ... więcej i więcej »

Lew Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Spotęgowane działanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Waga Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoje zachowanie. Nadchodzi okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. W piątek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie istotne kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Przestań rozpamiętywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Ryby Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Merkury w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na długą wycieczkę po parku. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym okresie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Wodnika bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz pewną szansę odnaleźć istotny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore niepowodzenie. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika pojawią się świeże idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka