horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze.

Dla Wodnika najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale też kontakty z rodziną. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny bo dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo energii. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek.

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się mocno ułatwione. Choćby niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Najbliższy tydzień w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Wodnika wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Mars nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotęgowane oddziaływanie na Byka planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Ten tydzień dla Bliźniąt to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W środę nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Układy konstelacji mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Masz obecnie szansę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to genialny okres na takie działania. W piątek rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na czereśnie, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Wodnik W sobotę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten czas. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Ryby Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale też relacje z bliskimi. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Czeka na Wodnika przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy czas będzie dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Jeżeli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest to wspaniały czas na takowe decyzje. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Jeżeli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka