horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Nadszedł dzień, by rozpocząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W niedzielę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Niedługo czeka Cię fizyczna wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa.

Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Saturn w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Masz sporą nadzieję odszukać istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. Piątek to dobry okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Ponieważ sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły finansowe. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka