horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć.

W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na podróże. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Zmiana położenia Plutona w znaku Wodnika która niedawno miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Saturn, który zazwyczaj przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore niepowodzenie. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie własne samopoczucie, lecz również relacje z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na jabłka, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Byk Saturn w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Tydzień sprzyja robieniu porządków i małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się przyspieszone. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Dla Lwa najbliższy czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Egzaltacja Neptuna w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Koziorożec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Najbliższy czas w firmie Wodnika, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W przyszłym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Słońce ustawi się w takim położeniu do Marsa że wykonanie postanowień może okazać się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Pij rozsądne ilości herbaty, pamiętając że, napoje zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób będzie słuszna. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spotka Wodnika przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

stopka