horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 85. Oczekuje na Wodnika głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na śliwki, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Saturn w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Skończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ lada dzień mogą się przydać. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma spraw niemożliwych do spełnienia.

Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wodnikowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Byk Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz nikłą nadzieję odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat. W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Lew Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe przygody. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno środa. ... więcej i więcej »

Panna Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno wyrażać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Znajoma kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 83. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion Przyszły tydzień dla Skorpiona to start unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji. Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ... więcej i więcej »

Strzelec Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dopilnuj by pić więcej mleka, pamiętając że, płyny zasadniczo wpływają znacząco na Twój organizm. Single spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Saturn, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Oczekuj zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Ryby Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin spędzać na siłowni. W głowie Wodnika narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Nadszedł okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi dzień, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Single spod znaku Wodnika w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na całe życie. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na długą wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie opóźnione. Masz sporą szansę zobaczyć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

stopka