horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na spotkanie partnera na całe życie. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wycieczkę w teren.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Wodnikowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Już wkrótce odbędzie się umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest nieprawdziwa. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że wykonanie postanowień okaże się bardzo ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 85. Oczekuje na Wodnika głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka