horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Już wkrótce odbędzie się umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest nieprawdziwa. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że wykonanie postanowień okaże się bardzo ułatwione.

We wtorek rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu.

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na pomidory, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy czas w firmie Wodnika, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Pozytywnym sygnałem będzie roślina w dłoni osoby, którą lubisz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Wspólne działanie na Barana planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Pozycja centralna Merkurego w znaku Byka która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Byk ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jowisz, który zazwyczaj przynosi powodzenie Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Rak Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Lew Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niedługo mogą być przydatne. Możesz spodziewać się przyjemnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Dla Panny najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Strzelec Neptun sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ... więcej i więcej »

Wodnik Pozycja centralna Urana w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym wpływem. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Ryby Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej wybierz się na aktywną przechadzkę nad wodę. Dlatego, że sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli myślisz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny moment na wiążące postanowienia. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę w góry. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Możesz spodziewać się trudnej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

stopka