horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Pozytywnym omenem okaże się stara książka w mieszkaniu dziecka. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nadejdzie wkrótce okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Saturn w kompozycji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek. Niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Byk Czeka na Byka przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, stanie się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień będzie dla Bliźniąt wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Lew Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy. Zmiana położenia Plutona w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna O ile fantazjujesz o kupnie domu, to właśnie jest na to znakomity czas na takowe działania. Ten tydzień dla Panny to zaczątek nowego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Waga Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Gwiazdy mówią, że Wadze w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, zamiast tego idź na długą przechadzkę po lesie. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości alkoholu, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to znakomity etap na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych projektów, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Złym omenem będzie element biżuterii w ręku osoby, którą lubisz. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Saturn w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na morele, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Piątek to właściwy termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dobrym sygnałem będzie odblask światła na zdjęciu u przyjaciółki. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Jowisza że spełnienie zamiarów będzie mocno opóźnione. Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom celów. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Oczekuj trudnej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka