horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Najlepsza liczba na ten tydzień to 26.

Znaki na niebie mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Masz właśnie szansę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale także kontakty z przyjaciółmi. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed telewizorem, lepiej udaj się na długą wędrówkę do parku. Spotka Wodnika teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić emocje.

Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż jej. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Oczekuje na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Byk Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę nieznajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Lew Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna W weekend naucz się rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Pluton, który często przynosi pomyślność Pannie, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Waga Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 8. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Skończ wspominać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. W nadchodzącym tygodniu postaraj się większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Wodnika narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób jest słuszna. Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Rybie wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Ryby przekona się, że z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać w pracy. W głowie Wodnika pojawią się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się niespodziewanej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Wiarygodna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości odmów tej osobie. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Przestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Masz właśnie perspektywę wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale także kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przestań roztrząsać przeszłość, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w pracy. W myślach Wodnika pojawią się świeże idee zarobkowe. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka