horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 21 maja 2018 do dnia 27 maja 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Masz obecnie szansę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz też kontakty z przyjaciółmi. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością poniedziałek.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w nadchodzącym czasie będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka przyjaciół jest niepoprawna.

Egzaltacja Wenus w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały.

Pluton, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozgoryczenie. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zanotuj sobie by do piątku zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym czasie będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół jest słuszna. Saturn w układzie wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W myślach Byka narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Oczekuj niemiłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Rak O ile marzysz o stałym związku, to jest to doskonały moment na takowe decyzje. Przychodzi dzień, by zacząć spokojniej wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Panna W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się okresie postaraj się więcej godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Strzelca pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Koziorożec Znaki na niebie oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. W piątek w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że spełnienie zamiarów będzie nieco ułatwione. ... więcej i więcej »

Ryby Możesz spodziewać się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wyjazdu. O Wodniku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wodnika wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. W tym tygodniu spróbuj uczciwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Gwiazdy oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Dobrym omenem może okazać się odblask światła w mieszkaniu członka rodziny. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka