horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej wybierz się na długą przechadzkę do parku. Zmiana położenia Saturna w znaku Wodnika która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie wtorek. Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie codzienne. okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje zawodowe.

Zakończ przywoływać dawne dzieje, a doceń przyszłość, i dbaj o układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno zapowiadanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszedł dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Single spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Złym sygnałem będzie pęk kluczy w ręku przyjaciółki. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Uważaj by pić więcej kawy, wbrew pozorom płyny czasami działają mocno na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Waga Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom zamiarów. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 85. ... więcej i więcej »

Strzelec We wtorek rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedobrym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w ręku członka rodziny. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Wodnik W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się opóźnione. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Saturn w zestawieniu z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W niedzielę po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj by pić umiarkowane ilości kawy, pamiętaj że, napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twoją aurę. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego udaj się na aktywną przechadzkę w teren. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na poziomki, te owoce mogą pozbawić Cię energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Masz obecnie szansę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz też kontakty z przyjaciółmi. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, a dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj układy, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka