horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Zaprzestań wspominać przeszłość, a doceń teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo niedługo mogą być użyteczne. Zmiana położenia Urana w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już wkrótce da o sobie znać mocnym działaniem.

Masz właśnie możliwość uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również więzi z rodziną. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

O Wodniku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Ten tydzień dla Wodnika to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub doświadczeń.

Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Wodnik przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Byk Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dobrym znakiem będzie element biżuterii na stole u przyjaciela. Bliźnięta mają na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Rak Finansowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Waga Masz minimalną nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja praca. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny etap na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W środę znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wspólne oddziaływanie na Strzelca planety Jowisz i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 58. ... więcej i więcej »

Wodnik Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Ryby Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Już niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj by pić nieco mniej herbaty, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na aktywną wędrówkę w teren. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Wodnika nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

stopka