horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Wkrótce będzie miała miejsce długa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż jej.

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie bliskich. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe koncepcje finansowe. O Wodniku, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie.

Zanotuj sobie aby do piątku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Pluton, który często przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Materialnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Wzajemne działanie na Byka planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Zapamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Saturn w kompozycji z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Panna Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Zakończ rozpamiętywać to co było, a doceń teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Waga Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadejdzie wkrótce dzień, by rozpocząć pokazywać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony gościa z innego miasta. Niedługo czeka Cię umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 7 0. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, ale także układy z bliskimi. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że spełnienie zamiarów okaże się mocno utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnikowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to zaczątek unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się zawodowej wizyty znajomego z innego miasta. Zmiana położenia Urana w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka