horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Wenus, który często przynosi powodzenie Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Uważaj by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoją aurę.

Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to teraz jest na to idealny moment na tego typu wyzwania. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Konstelacja Wodnika ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie intymne. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Skończ analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, bo wkrótce mogą być użyteczne. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Nawet jeśli niedawno trapiły Cię różne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom celów. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Bliźniąt wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce czeka Cię ważna wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Pannie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Skończ roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Oczekuje na Strzelca teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 44. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę do lasu. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz właśnie szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars, który często przynosi pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Pamiętaj by do soboty wykonać wszelkie znaczące formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na długą wycieczkę po parku. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym okresie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Egzaltacja Urana w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Wzajemne oddziaływanie na Wodnika planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka