horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Ponieważ sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia.

nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W myślach Wodnika pojawią się świeże idee finansowe.

W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na odpoczynek. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również znajomości z przyjaciółmi. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania.

Możesz spodziewać się niemiłej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Egzaltacja Marsa w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym wpływem. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym zmianom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Doświadczysz, iż przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Osoby nie będące w związku spod znaku Bliźniąt w najbliższym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Złym znakiem może okazać się roślina w samochodzie znajomego. ... więcej i więcej »

Lew W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Panna Zmiany będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się ułatwione. ... więcej i więcej »

Waga tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn, który systematycznie przynosi dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Słońce sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. W piątek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Ryby Dopilnuj by pić nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twoje ciało. Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . Masz pewną nadzieję odnaleźć istotny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Pij rozsądne ilości herbaty, pamiętając że, napoje zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale też relacje z bliskimi. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Czeka na Wodnika przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka