horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Wodnik - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Wodnikowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta.

Konstelacja Wodnika chwilowo będzie w ciekawym układzie z Merkurym co wpłynie na życie bliskich. W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie.

Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Tydzień w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Wodnika wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 25. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Wenus pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Byk W weekend postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Niedobrym znakiem stanie się szklany przedmiot w szufladzie osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czarny, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Skończ wspominać minione czasy, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się dobrze na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Słońce ustawi się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie postanowień będzie bardzo utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Ważnym znakiem okaże się stara książka w torbie członka rodziny. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W sobotę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Skorpion Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. O ile marzysz o własnym biznesie, to jest na to znakomity moment na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Saturn pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby Pij nieco więcej soków, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ znacząco na Twoją aurę. Przestań przywoływać dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić uczucia. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin spędzać na siłowni. W głowie Wodnika narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Nadszedł okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka