horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. Staraj się pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują niematerialnie na Twoją aurę.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Jeżeli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Egzaltacja Urana w znaku Wagi która jakiś czas temu miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem.

Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Wspólne oddziaływanie na Wagę planety Jowisz oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Merkury w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz minimalną nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja praca. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny etap na takie postanowienia. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Pewna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdy pokazują, że Wadze w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Masz obecnie perspektywę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz też relacje z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. Masz minimalną szansę zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ...
więcej i więcej »

stopka