horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. Wadze raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Waga przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym.

Przyszły tydzień dla Wagi to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Masz właśnie możliwość poprawić nie tylko własne samopoczucie, ale również układy z bliskimi. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej środa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 56. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na mandarynki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Wspólne działanie na siebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone szansę na sukces. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka