horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy.

Masz dużą nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości mleka, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu działają efektywnie na Twój organizm.

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Dla Wagi najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na sport.

Ważnym znakiem może okazać się drobna moneta w szufladzie przyjaciółki. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Skończ roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. Wolne kobiety spod znaku Wagi w najbliższym tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoje zachowanie. Nadchodzi okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze szczególnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi będzie słuszna. Układy konstelacji mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie być może poniedziałek. ...
więcej i więcej »

stopka