horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Wadze, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię spore rozgoryczenie.

W poniedziałek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany o tej porze. Pozycja centralna Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody.

Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, toteż zwracaj uwagę na maliny, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Możesz spodziewać się towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić uczucia.

Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Egzaltacja Neptuna w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Dopilnuj by pić inne ilości piwa, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zakończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

stopka