horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. Ten tydzień dla Wagi to początek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i informacji.

Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. W nadchodzącym okresie próbuj więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Wagi narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Pij rozsądne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują bezpośrednio na Twój organizm. Masz teraz szansę wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Przekonasz się, iż dzięki pomocy układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo energii. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W sobotę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten czas. Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 83. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Za parę dni odbędzie się umysłowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie słuszna. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka