horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień będzie bardzo ułatwione.

W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest słuszna. Przekonasz się, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 23. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty.

O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Pozytywnym znakiem będzie drobna moneta na stole u osoby, którą lubisz. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 19. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Pij mniej kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twój organizm. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Saturn w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Egzaltacja Merkurego w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej idź na długą wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Panna nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą ci pomóc. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pozycja centralna Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Masz obecnie szansę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Merkury w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Wzajemne działanie na siebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz sporą nadzieję odszukać jeden, brakujący element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest niesprawiedliwa. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję odszukać pewien, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Zanotuj sobie aby do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka