horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi

Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Zmiana położenia Marsa w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da o sobie znać mocnym działaniem.

Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty wycieczki.

Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że zrealizowanie postanowień będzie bardzo przyspieszone. Przyszły tydzień dla Wagi to początek unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń.

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo energii. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Wagi to początek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. W czwartek rano szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny termin na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

stopka