horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Wagi

Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Działasz tak długo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć.

Znaki na niebie oznajmiają, że Wadze teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe wyznania. Wiele znaczącym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w ręku starego człowieka.

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor biały, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 7. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W piątek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. O ile myślisz o stałym związku, aktualnie jest to świetny czas na tego typu działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę po lesie. Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W głowie Wagi narodzą się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to odpowiedni czas do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka